Based in Sydney, Australia, Foundry is a blog by Rebecca Thao. Her posts explore modern architecture through photos and quotes by influential architects, engineers, and artists.

W dniach 2-3 marca odbędzie się kolejne spotkanie Grupy Scenariuszowej!

Jeśli pracujesz nad scenariuszem pełnego lub krótkiego metrażu i potrzebujesz spojrzenia z zewnątrz oraz twórczej dyskusji, która zainspiruje Cię do dalszego pisania, zgłoś się!

W pierwszy weekend marca porozmawiamy w Warszawie o czterech wybranych tekstach. Spotkanie poprowadzi konsultantka Atelier Scenariuszowego – Anna Bielak.

Opłata za udział w spotkaniu to 200 zł. Dla powracających projektów - 150 zł. Przypominamy również o możliwości udziału w spotkaniach w roli wolnego słuchacza - opłata wynosi 100 zł. Każdorazowo jesteśmy przyjąć tylko jedną taką osobę.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lutego na adres grupy@scenariuszowe.pl.

Osoby aplikujące prosimy o przesłanie jednolitego pliku PDF zawierającego: maksymalnie jedną stronę informacji o projekcie/synopsis oraz kilku zdań o sobie. 

Osoby przyjęte zostaną o tym poinformowane do 15 lutego 2019 r. 

Przypominamy, iż zgłoszenie na spotkanie Grupy jest równoznaczne z deklaracją udziału w obu dniach spotkań i omawianiu wszystkich czterech tekstów. 

Zapraszamy!  

Partnerem projektu jest Mazowiecki Instytut Kultury oraz Mazovia Warsaw Film Commission.

Program dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

ROZPOCZĘŁA SIĘ II SESJA WARSZTATÓW ATELIER SCENARIUSZOWE 2018/2019

Ogłaszamy nabór na styczniową Grupę Scenariuszową!