Based in Sydney, Australia, Foundry is a blog by Rebecca Thao. Her posts explore modern architecture through photos and quotes by influential architects, engineers, and artists.

W dniach 2-3 marca odbędzie się kolejne spotkanie Grupy Scenariuszowej!

Jeśli pracujesz nad scenariuszem pełnego lub krótkiego metrażu i potrzebujesz spojrzenia z zewnątrz oraz twórczej dyskusji, która zainspiruje Cię do dalszego pisania, zgłoś się!

W pierwszy weekend marca porozmawiamy w Warszawie o czterech wybranych tekstach. Spotkanie poprowadzi konsultantka Atelier Scenariuszowego – Anna Bielak.

Opłata za udział w spotkaniu to 200 zł. Dla powracających projektów - 150 zł. Przypominamy również o możliwości udziału w spotkaniach w roli wolnego słuchacza - opłata wynosi 100 zł. Każdorazowo jesteśmy przyjąć tylko jedną taką osobę.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lutego na adres grupy@scenariuszowe.pl.

Osoby aplikujące prosimy o przesłanie jednolitego pliku PDF zawierającego: maksymalnie jedną stronę informacji o projekcie/synopsis oraz kilku zdań o sobie. 

Osoby przyjęte zostaną o tym poinformowane do 15 lutego 2019 r. 

Przypominamy, iż zgłoszenie na spotkanie Grupy jest równoznaczne z deklaracją udziału w obu dniach spotkań i omawianiu wszystkich czterech tekstów. 

Zapraszamy!  

Partnerem projektu jest Mazowiecki Instytut Kultury oraz Mazovia Warsaw Film Commission.

Program dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Ogłaszamy nabór na styczniową Grupę Scenariuszową!