Based in Sydney, Australia, Foundry is a blog by Rebecca Thao. Her posts explore modern architecture through photos and quotes by influential architects, engineers, and artists.

Grupy Scenariuszowe 16 – 17 czerwca 2018

Już za miesiąc odbędą się kolejne Grupy Scenariuszowe. Pracujesz nad scenariuszem pełnego metrażu lub shorta? Potrzebujesz spojrzenia z zewnątrz i twórczej dyskusji, która zainspiruje Cię do dalszego pisania? Zapraszamy serdecznie. W weekend 16-17 czerwca porozmawiamy w Warszawie o czterech wybranych tekstach. Spotkanie poprowadzi konsultantka Aleksandra Świerk.

Opłata za udział w Grupach to 200 zł. Dla powracających projektów - 150 zł. Mamy także jedno miejsce dla wolnego słuchacza, czyli uczestnika bez tekstu. 

Zgłoszenia można przysyłać do 28 maja na adres grupy@scenariuszowe.pl. Osoby aplikujące prosimy o przesłanie jednej strony informacji o projekcie oraz kilku zdań o sobie (jeżeli jeszcze nie mieliśmy okazji się poznać). 

Przypominamy, iż zgłoszenie na Grupy jest równoznaczne z deklaracją udziału w obu dniach spotkań i omawianiu wszystkich czterech tekstów. 

Zapraszamy!  

Atelier Scenariuszowe na 18. MFF Nowe Horyzonty

DRUGA SESJA ATELIER SCENARIUSZOWEGO DOBIEGŁA KOŃCA